piątek, 07 wrzesień 2018 21:11

Seminarium Naukowe pt "25-lecie ratyfikacji Europejskiej Konwencji Praw Człowieka przez Polskę" - Gdańsk, 11 września 2018 r.

W imieniu Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku oraz Katedry Prawa Międzynarodowego Publicznego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego chcielibyśmy zaprosić na seminarium naukowe pt. "25-lecie ratyfikacji Europejskiej Konwencji Praw Człowieka przez Polskę", które odbędzie się w dniu 11 września o godz. 17:00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (Audytorium C). Udział w seminarium jest bezpłatny oraz nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Seminarium wpisuje się w ogólnokrajowe obchody 25 rocznicy przystąpienia Polski do Europejskiej Konwencji Praw Człowieka.

W załączeniu publikujemy szczegółowy program seminarium.

• Data rozpoczęcia: wtorek, 11 wrzesień 2018
  • Miejsce: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (Audytorium C)