Szkolenia organizowane przez podmioty zewnętrzne

poniedziałek, 17 grudzień 2018 12:06

Zostań Mediatorem - szkolenie z mediacji

Ośrodek Mediacji przy OIRP w Bydgoszczy zaprasza na kurs z mediacji "Zostań mediatorem".

10 grudnia 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Kopcińskiego 8/12, w Sali Rady Wydziału (0.14) odbędzie się 138. konferencja podatkowa " Podatki dochodowe w 2019 roku", organizowana przez Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych UŁ.

W załączniku publikujemy formularz zgłoszeniowy oraz program  konferencji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 7. Kongresie Prawa Medycznego. OrganizatorPolskie Towarzystwo Prawa Medycznego we współpracy z Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ w Krakowie. Termin: 4-5 grudnia 2018 roku. Miejsce obrad: Uniwersytet Jagielloński Collegium Novum ul. Gołębia 24, Kraków.

• Data rozpoczęcia wtorek, 04 grudzień 2018
  • Data zakończenia środa, 05 grudzień 2018
  • Miejsce Uniwersytet Jagielloński Collegium Novum ul. Gołębia 24, Kraków

W załączeniu publikujemy informację dotyczącą Webinaru dla radców prawnych pt. "Bezpieczeństwo poczty elektronicznej, a regulacje RODO". Webinar odbędzie się we wtorek 27 listopada br. o godzinie 10.00. Informację o webinarze znajdą Państwo również na stronie internetowej KRRP: http://kirp.pl/webinar-bezpieczenstwo-poczty-elektronicznej-a-regulacje-rodo/

W załączeniu publikujemy zaproszenie na konferencję pt. „Prawa kobiet – perspektywa prawna osób wykonujących zawody prawnicze”, organizowaną przez Komisję Praw Człowieka Krajowej Rady Radców Prawnych, która odbędzie się w dniu 16 listopada br. w Warszawie (w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie).

Rejestracja na konferencje możliwa jest jedynie  poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: www.konferencjaprawkobiet.kirp.pl

• Data rozpoczęcia piątek, 16 listopad 2018
  • Miejsce Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie

Dziennik gospodarczy Puls Biznesu zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI DLA PRAWNIKÓW, które odbędą się 24–25 stycznia 2019 w Warszawie.

Specjalnie z myślą o prawnikach stworzyliśmy unikatowe warsztaty, podczas których starannie dobrani prelegenci (prawnik + project manager) przekażą uczestnikom wiedzę, jak dział prawny może aktywnie uczestniczyć w dużych projektach biznesowych.

• Data rozpoczęcia czwartek, 24 styczeń 2019
  • Data zakończenia piątek, 25 styczeń 2019
  • Miejsce Warszawa

Zapraszamy do uczestnictwa w X Jubileuszowym Kongresie Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego INSO 2018, który odbędzie się w dniu 09.11.2018 r. (piątek) w Sali Pod Kopułą w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie, przy pl. Trzech Krzyży 3/5. Informujemy jednocześnie o możliwości zdobycia w ten sposób punktów do doskonalenia zawodowego radców prawnych.

• Data rozpoczęcia piątek, 09 listopad 2018
  • Miejsce Sala Pod Kopułą w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie, pl. Trzech Krzyży 3/5

Informujemy, że 12 listopada 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Kopcińskiego 8/12, w Sali Rady Wydziału (0.14) odbędzie się 137. konferencja podatkowa "Podatek od towarów i usług – podstawowe problemy", organizowana przez Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych UŁ.

W załęczeniu publikujemy formularz zgłoszeniowy oraz program konferencji.

• Data rozpoczęcia poniedziałek, 12 listopad 2018
  • Miejsce Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Kopcińskiego 8/12, Sala Rady Wydziału (0.14)

W imieniu organizatora Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie serdecznie zapraszamy na panel dyskusyjny: “Prawnik w mediach społecznościowych”, który odbędzie się w dniu 19 października 2018 roku o godzinie 15.00, w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie, przy Al. Racławickich 8.

Panel poświęcony będzie zagadnieniu wizerunku prawników – w tym wizerunku w social mediach, reguł jakim prawnicy podlegają w zakresie tworzenia swojego profilu na portalach społecznościowych w kontekście obowiązujących zasad etyki zawodowej, jak również przedstawianiu siebie od strony swoich pasji, czy też drugiej profesji.

• Data rozpoczęcia piątek, 19 październik 2018
  • Miejsce Siedziba Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie przy Al. Racławickich 8

Przypominamy, że informacje dotyczące szkoleń ogólnopolskich dla radców prawnych organizowanych przez Krajową Izbę Radców Prawnych znajdują się na stronie pod adresem: http://szkolenia.kirp.pl.