wtorek, 02 październik 2018 10:32

[AKTUALIZACJA] Szkolenie wyjazdowe "Proces cywilny a upadłość i restrukturyzacja stron": Lublin - Lwów, 12-14 października 2018 r.

UWAGA - ostatnie WOLNE MIEJSCA! Zapisy przyjmujemy do najbliższego piątku 05/10/2018 do godz. 15:00. ZAPRASZAMY!

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie zaprasza do uczestnictwa w szkoleniu wyjazdowym organizowanym dla radców prawnych Lublin – Lwów, w terminie 12-14 października 2018 r.

Temat szkolenia: „Proces cywilny a upadłość i restrukturyzacja stron”, prof. dr hab. Andrzej Jakubecki – UMCS w Lublinie

Odpłatność od osoby 510,00 zł

Zgłoszenia wraz z wpłatami oraz „Zgodę na przetwarzanie danych” i „Zgodę na wykorzystanie wizerunku” przyjmowane będą do dnia 5 paźdzernika 2018 r. do godz. 15:00.

Opłatę  należy uiścić na konto: Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie w Banku Pekao SA 66 1240 2500 1111 0010 0399 5559.

Uczestnictwo w szkoleniu należy zgłaszać na załączonej karcie zgłoszenia do której należy dołączyć „Zgodę na przetwarzanie danych i „Zgodę na wykorzystanie wizerunku”

Ilość miejsc ograniczona.

O zakwalifikowaniu uczestników na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń i dokonanie wpłaty.

Program obejmuje m.in. zwiedzanie Lwowa, udział w spektaklu „Pajace” R. Leoncavallo w Operze Lwowskiej, zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego i Cmentarza Obrońców Lwowa. Szczegółowy program szkolenia prześlemy osobom zakwalifikowanym do udziału w szkoleniu.

W przypadku rezygnacji radcy prawnego z udziału w szkoleniu w terminie 7 dni przed jego rozpoczęciem wyrażonej w formie elektronicznej lub pisemnej, uiszczona opłata zostanie zwrócona. W razie rezygnacji dokonanej po tym terminie, bez względu na jej przyczynę, w przypadku braku zainteresowanych udziałem w szkoleniu, uiszczona opłata nie podlega zwrotowi.

Przypominamy o konieczności posiadania ważnego paszportu.

KOORDYNATOR DS. SZKOLEŃ
Jolanta Piekarczyk