Szkolenia organizowane przez OIRP w Lublinie

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie zaprasza do uczestnictwa w szkoleniu wyjazdowym organizowanym dla radców prawnych w Zamościu, w terminie 13 - 15 września 2018 r.

Program szkolenia:

Koleżanki i Koledzy,

W ramach ustawowego obowiązku doskonalenia zawodowego, uprzejmie zapraszamy do udziału w jednodniowych konferencjach szkoleniowych realizowanych w IV kwartale 2018 r. Zgłoszenia ON-LINE lub telefoniczne na poszczególne szkolenia prosimy kierować do Biura OIRP najpóźniej na 7 dni przed wykładem.

Szczegółowy wykaz szkoleń oraz formularz rejestracji on-line dostępny jest TUTAJ >>>

W załączeniu publikujemy materiały ze szkolenia "Przygotowanie do stosowania unijnego rozporządzenia o ochronie danych", które miało miejsce w naszej izbie dn. 16 kwietnia 2018 r.