poniedziałek, 05 listopad 2018 10:10

V Otwarty Halowy Turnieju Prawników w Tenisie: Lublin, 24-25 listopada 2018 r.

W dniach 24-25 listopada 2018 r. rozgrywamy V Otwarty Halowy Turnieju Prawników w Tenisie. Spotykamy się w sobotę o g. 14 na terenie Lubelskiego Klubu Sportowego przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie. Turniej jest przeznaczony dla zawodów stricte prawniczych tj. radców prawnych, adwokatów, sędziów, prokuratorów, komorników, notariuszy, asesorów, referendarzy, a także aplikantów wszystkich profesji prawniczych z terenu całego Kraju.

Zawody wpisały się na stałe w kalendarz wydarzeń sportowych naszej Izby, jest to ich piąta halowa odsłona, są cyklicznie rozgrywane pod patronatem Dziekana Rady OIRP w Lublinie oraz Dziekana ORA w Lublinie, przy wsparciu finansowym obu Izb. Celem turnieju jest popularyzacja tej pięknej dyscypliny sportu, wyłonienie najlepszych tenisistów wśród uczestników, a także sportowa rywalizacja i okazja do towarzyskiego spotkania oraz integracji prawników wielu profesji.

Gramy w grupach single w kat. mężczyźni open i 50+, kobiety open oraz deble kobiety open i mężczyźni open, a być może także mixty (możliwa drabinka turniejowa lub inny podział na kategorie w zależności od liczby zgłoszeń). Gwarancja rozegrania przynajmniej 2 meczów singlowych i 1 debla. Dla najlepszych zawodników przewidziane są dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. W trakcie zawodów będzie catering, a po meczach players party na terenie Klubu. Wpisowe 110 zł, a aplikanci 55 zł.

Zapraszamy gorąco do kibicowania i udziału w zawodach.

Więcej szczegółów wkrótce na stronie www.tenislublin.com

V Otwarty Turniej Prawników listopad 2018 plakat

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia: sobota, 24 listopad 2018
  • Data zakończenia: niedziela, 25 listopad 2018
  • Miejsce: Lubelski Klub Sportowy przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie
Czytany 132 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 08 listopad 2018 20:01