wtorek, 07 sierpień 2018 09:53

V Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w Biegu na 10 km: Łódź, 25 sierpnia 2018 r.

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Łodzi i Krajowa Izba Radców Prawnych organizują V Mistrzostwa Polski Radców Prawnych i Aplikantów w Biegu na 10 km. Trasa Biegu przebiega tuż obok najciekawszych miejsc w Łodzi, w tym zabytkowej siedziby Naszej Izby (do której zwiedzenia wszystkich uczestników zapraszamy), Białej Fabryki, Skansenu, Pałacu Herbsta i Szkoły Filmowej. Impreza odbędzie się w dniu 25 sierpnia 2018 roku w Łodzi w ramach VIII Biegu Fabrykanta.

Zgłoszenia na Mistrzostwa należy dokonać za pośrednictwem strony internetowej http://biegfabrykanta.pl/strefa-zawodnika, zaznaczając w zamieszczonym tam formularzu zgłoszeniowym wolę udziału w Mistrzostwach, do dnia 15 sierpnia 2018 roku lub wyczerpania miejsc.

Klasyfikacja prowadzona jest dla radców prawnych i aplikantów radcowskich dla kobiet i mężczyzn w kategoriach:

  • open mężczyzn,
  • open kobiet,
  • grupach wiekowych kobiet i mężczyzn,
  • drużynowej.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, regulaminu VIII Biegu Fabrykanta i zmianami wprowadzonymi niniejszym regulaminem.

Regulamin oraz tabela opłat dostępne są poniżej do pobrania.

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Łodzi
ul. Tylna 14
90-324 Łódź
Tel./fax 042 674 88 16
www.oirplodz.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia: sobota, 25 sierpień 2018
  • Miejsce: Łódź
Czytany 168 razy