poniedziałek, 12 marzec 2018 10:27

Sukcesy reprezentantów OIRP Lublin na XV Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich

W dniach 1-4 marca 2018 r. jak co roku w Krynicy na Jaworzynie odbyły się jubileuszowe XV Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich Wśród ponad 150 zawodników i zawodniczek z całej Polski znaleźli się również reprezentanci OIRP w Lublinie. Świetnie spisali się mec. Marek Duszyński oraz apl. radc. Jarosław Cierniak, którzy zajęli odpowiednio trzecie oraz pierwsze miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

Po raz pierwszy od wielu lat zawody rozgrywane były przy znakomitych warunkach atmosferycznych. Piękne słońce przez trzy dni rozpieszczało miłośników zimowego szaleństwa. Dodatkowo, ujemne temperatury utrzymujące się przez cały tydzień poprzedzający zawody spowodowały, że na trasie nie pojawiały się dziury a warunki były jednakowe dla wszystkich, nawet dla zawodników startujących z odległymi numerami startowymi. 

Zawody narciarskie i snowboardowe składały się z dwóch przejazdów, gdzie do końcowego rezultatu liczony był lepszy przejazd. Zawodnicy zostali podzieleni na kategorie wiekowe. Wśród narciarzy, u mężczyzn w grupie VI na najniższym stopniu podium stanął mec. Marek Duszyński, natomiast rywalizację w grupie VIII wygrał apl. radc. Jarosław Cierniak, jednocześnie osiągając najlepszy czas całych zawodów. 

Po zawodach przyszedł czas na podsumowanie. Podczas uroczystej kolacji kończącej Mistrzostwa puchary wręczali Michał Korwek – Wiceprezes Krajowej Rady Radców Prawnych  oraz Bartosz Opaliński – Przewodniczący Komisji Integracji KRRP. Wyniki odczytał Dyrektor Mistrzostw Tomasz Nawrot – członek Komisji Integracji KRRP.

Fotorelację z zawodów wykonał Kamil Pastusiak z Agencji Fotografii Sportowej KamPas Sport (kampas-sport.eu, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Czytany 249 razy