czwartek, 11 styczeń 2018 10:16

II Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w Ultramaratonie oraz Biegach Terenowych: Trójmiejski Park Krajobrazowy, 17 luty 2018 r.

W imieniu Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku zapraszamy do udziału w II Mistrzostwach Radców Prawnych i Aplikantów w Ultramaratonie oraz II Mistrzostwach Radców Prawnych i Aplikantów w Biegach Terenowych.

Biegi będą odbywały się w ramach tegorocznego Trójmiejskiego Ultra Trucku. Impreza obejmuje biegi na dwóch dystansach - 65 km (przewyższenia +1500 m) oraz 15 km (przewyższenia +600 m). Biegi odbywają się w pięknej scenerii Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, prowadzą przez las i wzgórza morenowe. Są szansą na sprawdzenie się Kolegów i Koleżanek, których pasją stało się bieganie. Na dłuższym z dystansów odbędą się mistrzostwa w ultramaratonie, zaś na krótszym w biegach terenowych.

Zawody odbędą się w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym w dniu 17 lutego 2018 roku. Początek przewidziano na godz. 7.00 (dystans - 65 km) oraz godz. 11.30 (dystans - 15 km). Organizator biegów zapewnia dla radców prawnych i aplikantów stałą opłatę wpisową w wysokości 45 zł (dystans dłuższy) oraz 15 zł (dystans krótszy), a także odrębną klasyfikację i nagrody. Wszelkie szczegóły dotyczące imprezy znajdują się na stronie internetowej: http://tufrail.pl. Rejestracji na biegi można dokonać, wysyłając mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoba koordynującą z ramienia Okręgowej Izby Radców Prawnych jest Anna Stępień- Sporek, do której można kierować bezpośrednio pytania dotyczące imprezy oraz biegów ultra na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia: sobota, 17 luty 2018
  • Miejsce: Trójmiejski Park Krajobrazowy
Czytany 266 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 11 styczeń 2018 10:58