Wydarzenia kulturalne i sportowe

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich Adwokatów i Aplikantów Adwokackich oraz innych przedstawicieli zawodów prawniczych wraz z bliskimi na I Mistrzostwa MTB Prawników o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, które odbędą się w miejscowości Lubenia w ramach Dakar Toyota MTB Lubenia w dniu 9 września 2018 roku. Szczegółowe informacje publikujemy w załączeniu.

• Data rozpoczęcia piątek, 28 wrzesień 2018
  • Miejsce Lubenia

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Łodzi i Krajowa Izba Radców Prawnych organizują V Mistrzostwa Polski Radców Prawnych i Aplikantów w Biegu na 10 km. Trasa Biegu przebiega tuż obok najciekawszych miejsc w Łodzi, w tym zabytkowej siedziby Naszej Izby (do której zwiedzenia wszystkich uczestników zapraszamy), Białej Fabryki, Skansenu, Pałacu Herbsta i Szkoły Filmowej. Impreza odbędzie się w dniu 25 sierpnia 2018 roku w Łodzi w ramach VIII Biegu Fabrykanta.

• Data rozpoczęcia sobota, 25 sierpień 2018
  • Miejsce Łódź

Krajowa Rada Radców Prawnych – Komisja Integracji organizuje: XVII Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w tenisie Ze względu na problemy organizacyjne na terenie kortów Sopot Tenis Klubu rozgrywki odbywać się będą na kortach Arki Gdynia. Impreza odbędzie się w dniach 23–25 sierpnia 2018 r. Gdynia/Sopot

• Data rozpoczęcia czwartek, 23 sierpień 2018
  • Data zakończenia sobota, 25 sierpień 2018
  • Miejsce Gdynia/Sopot

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie informuje, że organizuje autokarowy wyjazd dla członków Izby, którzy zamierzają wziąć udział w XXIX Ogólnopolskiej Spartakiadzie Prawników w Opolu, która odbędzie się w dniach od 12 do 16 września 2018 r. Zapisy przyjmuje Pan Andrzej Kozak tel. 81 444-71- 00, tel. kom. 725 - 201- 401.

Jednocześnie przypominamy, że termin zgłoszeń do udziału w Spartakiadzie wraz z uiszczeniem opłaty upływa z dniem 31 lipca 2018 r., informacje na stronie internetowej Spartakiady. O zakwalifikowaniu na wyjazd decyduje uiszczenie opłaty za udział w Spartakiadzie i kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.

piątek, 06 lipiec 2018 09:08

6 lipca - Dzień Radcy Prawnego

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie już 30 czerwca br. obchodziła Dzień Radcy Prawnego na zielonych błoniach przy boiskach treningowych Stadionu Arena w Lublinie.Na piknik przybyli radcowie prawni i aplikanci z rodzinami oraz zaproszeni goście, prawnicy z okręgu lubelskiego, w tym prokuratorzy, sędziowie, pracownicy naukowi UMCS. Jak co roku piknik rozpoczął mecz piłkarski pomiędzy reprezentacją lubelskich sędziów i prokuratorów, a drużyną radców prawnych i pracowników naukowych Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, który zakończyć się wynikiem 2:1 dla radców prawnych i pracowników naukowych UMCS. W trakcie meczu organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych, którzy spędzali czas pod opieką lubelskich animatorów, uczestnicząc w zabawach i konkursach przygotowanych specjalnie dla nich.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do zgłaszania się na tegoroczną SPARTAKIADĘ PRAWNIKÓW - ZGŁOSZENIA (kliknij), która już za 70 dni rozpocznie się w Opolu! (Uwaga! Do zakończenia zapisów pozostało zaledwie 27dni!)

Na stronie http://spartakiada2018.opole.pl/  został zamieszczony szczegółowy TERMINARZ AWODÓW (kliknij) oraz regulaminy techniczne konkurencji.

Zachęcamy do śledzenia FB, gdzie na bieżąco zamieszczane są aktualności dot. XXIX Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników!

• Data rozpoczęcia środa, 12 wrzesień 2018
  • Data zakończenia niedziela, 16 wrzesień 2018
  • Miejsce Opole

Na stadionie odbędzie się mecz piłkarski pomiędzy reprezentacją lubelskich sędziów i prokuratorów, a drużyną radców prawnych i pracowników naukowych Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Liczymy na gorący doping obu rywalizujących drużyn.

Początek spotkania o godzinie 17:00 na boisku bocznym "Areny Lublin".

Informujemy, że w dniach 28-30 września 2018r. w Krasnobrodzie odbędą się Mistrzostwa Polski Prawników i Pracowników Służby Zdrowia w brydżu sportowym. Chętni mogą zgłaszać udział w turnieju na adres organizatora proActiv Stowarzyszenie Sportowo-Artystyczne: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

• Data rozpoczęcia piątek, 28 wrzesień 2018
  • Data zakończenia niedziela, 30 wrzesień 2018
  • Miejsce Krasnobród
czwartek, 19 kwiecień 2018 09:46

Karty sportowo-rekreacyjne FitProfit, FitSport

Informujemy, że do Programu FitProfit i FitSport mogą przystąpić radcy prawni i aplikanci radcowscy wpisani na listę OIRP w Lublinie oraz zgłoszone osoby towarzyszące.

W ramach jednej karty można korzystać z wielu dyscyplin takich jak: fitness, basen, siłownia, aqua aerobik, sauna, joga, taniec, pilates, sztuki walki, i inne.

Aby skorzystać z oferty i przystąpić do programu należy uzupełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/oirplublin-fit. Szczegółowe informacje (oferta, ceny)  przedstawiamy w extranecie (komunikat z dn. 26 lutego br.).

W dniu 13 kwietnia 2018r. w Ośrodku Dydaktyczno- Szkoleniowym OIRP w Lublinie odbył się finał II edycji Konkursu wiedzy o wykonywaniu zawodu radcy prawnego. Konkurs został zorganizowany przez Studenckie Koło Naukowe Profesji Prawniczych działające na Wydziale Prawa i Administracji UMCS w Lublinie pod patronatem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie. Konkurs skierowany był do studentów z całej Polski studiujących na II, III, IV i V roku studiów na kierunku Prawo.