Współpraca zagraniczna

Została otwarta rekrutacja do  programu międzynarodowej wymiany prawników Multilaw. Program przeznaczony dla aktywnych zawodowo radców prawnych mających nie więcej niż 5 lat doświadczenia zawodowego. Udział w programie Multilaw jest odpłatny. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych serdecznie zaprasza na konferencję „Reprezentacja Rzeczypospolitej Polskiej przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka – ponad dwie dekady doświadczeń MSZ”, która odbędzie się w dniu 30 maja br. w Centrum Prasowym Foksal przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie. Program wydarzenia znajduje się w załączeniu.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o odesłanie wypełnionego i podpisanego formularza rejestracyjnego (w załączeniu) w terminie do 19 maja 2017 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na nr + 48 22 523 88 06. Więcej informacji na temat konferencji można uzyskać pod numerem telefonu: 022 523 93 19.

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia wtorek, 30 maj 2017
  • Miejsce Centrum Prasowe Foksal przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie

Prawo i Księgowość JINGSH Poland Sp. z o. o., będąca przedstawicielem chińskiej kancelarii prawnej JINGSH LAW FIRM, zaprasza radców prawnych na konferencję pt. „Nowy Jedwabny Szlak – prawna i gospodarcza współpraca prawników Polski i Chin”, która odbędzie się w Warszawie, w dniu 15 maja 2017 r. w Sali konferencyjnej Hotelu „LORD”, Al. Krakowska 218.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zapoznania się z inicjatywą Nowego Jedwabnego Szlaku i wynikających z niej korzyści dla prawników i przedsiębiorców, regulacjami prawnymi w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej w Chinach i perspektywami rozwoju polsko – chińskich relacji gospodarczych, oraz nawiązania współpracy z kancelariami w Chinach. 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne na język polski. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.jingshpoland.pl oraz pod nr tel. 22 122 53 43.