Podziękowania

W załączeniu publikujemy otrzymane podziękowanie od organizatorów akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" za dary serca, zaangażowanie i troskę o dzieci w potrzebie.

W załączeniu publikujemy otrzymane podziękowania za pomoc i wsparcie przy organizacji konkursów: "Wiedzy o Prawie" oraz IV Ogólnopolskiego Konkursu z Publicznego Prawa Gospodarczego "Szafirowe Paragrafy".

W załączeniu publikujemy podziękowania przekazane przez Prezydenta Miasta Białej Podlaskiej na ręce r. pr. Ireneusza Misiejuk, Wiceprezesa Fundacji Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie "Znam Prawo".

W załączeniu publikujemy podziękowania od Pana Mariana Klimczak, Dyrektora Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II, przekazane na ręce Pana Dziekana Rady OIRP w Lublinie Arkadiusza Berezy:

"Serdecznie dziękuję za wsparcie przy organizacji Konkursu Wiedzy o Prawie dla Gimnazjalistów. Zaangażowanie i profesjonalizm Pani Prodziekan Anny Fermus-Bobowiec oraz zasiadającej w komisji finałowej konkursu Pani Katarzyny Filipek spotkały się z wysokim uznaniem członków Komisji oraz uczestników konkursu.

Żywię nadzieję, iż nasza współpraca będzie kontynuowana w przyszłości, w tym podczas kolejnych edycji konkursu."