wtorek, 08 maj 2018 10:25

Szkolenie Instytutu Allerhanda dedykowane radcom prawnym - Zmiany ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz ustaw pokrewnych: Kraków, 25 maja 2018 r.

Konieczność implementacji dyrektywy unijnej w zakresie integracji rejestrów handlowych i spółek zobowiązuje państwa członkowskie do stworzenia odpowiednich warunków dla wymiany danych dotyczących spółek oraz dostępu do aktualnych i wiarygodnych informacji o spółkach, a także obliguje do skrócenia czasu potrzebnego do rozpoznania spraw rejestrowych i obniżenia kosztów związanych z wpisami w rejestrze. Harmonizacja prawa unijnego do prawa polskiego wiąże ze sobą istotne zmiany.

Projekt ustawy zmieniający ustawę o Krajowym Rejestrze Sądowym stanowi kolejny etap reform prawa gospodarczego mający ułatwić proces rozpoczęcia oraz prowadzenia działalności gospodarczej poprzez przyspieszenie i usprawnienie działania sądu rejestrowego oraz relacji sąd rejestrowy – przedsiębiorca.

Jest to z pewnością największa modyfikacja oraz całkowite przebudowanie procedury rejestrowej, do której przyzwyczajeni byli dotychczas przedsiębiorcy. Dowiedz się, jakie zmiany czekają przedsiębiorców w związku z nowelizacją!

Szczegóły i rejestracja: http://kongresy.allerhand.pl/training/project/zmiany-ustawy-o-krajowym-rejestrze-sadowym-oraz-ustaw-pokrewnych

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia: piątek, 25 maj 2018
  • Miejsce: Instytut Allerhanda, Plac Sikorskiego 2/7, Kraków
Czytany 66 razy