czwartek, 28 czerwiec 2018 12:30

Seminarium nt. stosowania Karty praw podstawowych UE: Warszawa, 10 lipca 2018 r.

w załączeniu publikujemy program seminarium, które odbędzie się we wtorek 10 lipca br. w siedzibie Krajowej Izby Radców Prawnych przy Alejach Ujazdowskich 18/4 w Warszawie.

Przedmiot seminarium: „Stosowanie Karty praw podstawowych Unii Europejskiej przez polskich radców prawnych – warsztaty praktyczne”.

Za udział w seminarium uczestnicy otrzymają 5 punktów szkoleniowych.

Jednocześnie jeden z organizatorów Fundacja Instytut Prawa i Społeczeństwa Inpris deklaruje możliwość sfinansowania kosztów przejazdu na seminarium pociągiem (2 klasą) lub autobusem dla zapisanych uczestników.

Zapisy możliwe są jedynie przez stronę internetową Krajowej Izby Radców Prawnych (zakładka „szkolenia jednodniowe” dostępna tutaj).

• Data rozpoczęcia: wtorek, 10 lipiec 2018
  • Miejsce: Krajowa Izba Radców Prawnych, Aleje Ujazdowskie 18/4, Warszawa