poniedziałek, 25 wrzesień 2017 08:30

Podyplomowe Studium Legislacji

Informujemy o uruchomieniu przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej Podyplomowego Studium Legislacji. Program Studium obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, prowadzone przez najlepszych wykładowców naszego Uniwersytetu, jak i zajęcia praktyczne, które poprowadzą legislatorzy 0 wieloletnim doświadczeniu zdobytym w Kancelarii Sejmu, Kancelarii Senatu i Rządowym Centrum Legislacji.

Uczestnictwo w Studium pozwoli wzbogacić wiedzę na temat procedur prawodawczych i systemu prawa, ale przede wszystkim umożliwi zdobycie praktycznych umiejętności związanych z pisaniem projektów aktów prawnych. Szczególny nacisk w toku kształcenia położony będzie na umiejętność przygotowania aktów prawa miejscowego oraz aktów wewnętrznych.

Zapraszamy na Podyplomowe Studium Legislacji wszystkie osoby zajmujące się obsługą prawną i legislacją w Państwa urzędach, instytucjach oraz firmach, a także te osoby, które chcą zdobyć nowe, wyjątkowe kwalifikacje. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w załączonych materiałach oraz na stronie www.studium.legislacji.umcs.pl.

Czytany 285 razy