czwartek, 15 luty 2018 08:48

Centrum Prawa Amerykańskiego - wykłady otwarte, konferencja "Poland - US Conference on the Rule of Law", szkolenie "US Business Organizations & Securities"

Centrum Prawa Amerykańskiego na WPiA UW obchodzi w tym roku XX rocznicę działalności. W ciągu tego roku akademickiego zapraszamy aplikantów i prawników na nasze otwarte wykłady, mini szkołę letnią, która będzie zorganizowana w lipcu, a przede wszystkim konferencję na temat: Poland - US Conference on the  Rule of Law w dniu 26 czerwca 2018. Notatkę o konferencji  przesyłam w załączeniu.  Rejestracja na Konferencje rozpocznie się wkrótce. Wszystkie  wydarzenia są  bezpłatne, a informacja o nich znajdzie się na stronie www.cpa.uw.edu.pl.

Ponadto wkrótce (miesiące marzec i kwiecień) Centrum Prawa Amerykańskiego na WPiA UW organizuje także szkolenie na temat US Business Organizations & Securities, dla prawników zainteresowanych tą tematyką, a także dla tych, którzy chcieliby poznać słownictwo w j. angielskim w tej dziedzinie. Kurs będzie praktyczny i bardzo ciekawy, bo prowadzi go Stuart Cohn, znany  wielu absolwentom CPA, jako świetny wykładowca oraz Gregory Yadley, który jest prawnikiem na Florydzie, a także prowadzi wykłady na UF.  Szkolenie jest intensywne,  obejmuje  12 spotkań w ciągu 2 miesięcy (każde spotkanie trwa 2 godz.), ale godziny są dostosowane są do zajęć prawników (18:30-20:30 i w piątek 9-11:00).   Przewidywane jest uczestnictwo około 15-20  osób w szkoleniu.

W załączeniu publikujemy informacje i formularz zgłoszeniowy. Informacje o szkoleniu znajdują się także na stronie Centrum Prawa Amerykańskiego – www.cpa.uw.edu.pl.