Doskonalenie zawodowe

W ramach ustawowego obowiązku doskonalenia zawodowego, uprzejmie zapraszamy do udziału w jednodniowych konferencjach szkoleniowych realizowanych w I kwartale 2019 r. Zgłoszenia telefoniczne na poszczególne szkolenia prosimy kierować do Biura OIRP najpóźniej na 7 dni przed wykładem.

Szczegółowy wykaz szkoleń publikujemy poniżej.

Z dniem 1 stycznia 2019 roku radcowie prawni będą zobowiązani do ujawniania Szefowi Krajowej Administracji Skarbowej  informacji o schematach podatkowych. 

Powyższe zobowiązanie wynika z ustawy z dnia 23 października 2018 roku o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, ustawy - Ordynacja podatkowa oraz niektórych innych ustaw oraz dyrektywy Rady (UE) 2018/822 z 25 maja 2018 r.  zmieniającej dyrektywę 2011/16/UE w zakresie obowiązkowej automatycznej wymiany informacji w dziedzinie opodatkowania w odniesieniu do podlegających zgłoszeniu uzgodnień transgranicznych, dalej: Dyrektywa MDR. 

poniedziałek, 17 grudzień 2018 12:06

Zostań Mediatorem - szkolenie z mediacji

Ośrodek Mediacji przy OIRP w Bydgoszczy zaprasza na kurs z mediacji "Zostań mediatorem".

10 grudnia 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Kopcińskiego 8/12, w Sali Rady Wydziału (0.14) odbędzie się 138. konferencja podatkowa " Podatki dochodowe w 2019 roku", organizowana przez Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych UŁ.

W załączniku publikujemy formularz zgłoszeniowy oraz program  konferencji.

Uprzejmie informujemy, że szkolenie pn. "Stosowanie nowych przepisów o ochronie danych osobowych" odbędzie się 3 grudnia 2018 r. w Ośrodku Szkoleniowo-Dydaktycznym przy ul. K. Wallenroda 4C w Lublinie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 7. Kongresie Prawa Medycznego. OrganizatorPolskie Towarzystwo Prawa Medycznego we współpracy z Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ w Krakowie. Termin: 4-5 grudnia 2018 roku. Miejsce obrad: Uniwersytet Jagielloński Collegium Novum ul. Gołębia 24, Kraków.

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia wtorek, 04 grudzień 2018
  • Data zakończenia środa, 05 grudzień 2018
  • Miejsce Uniwersytet Jagielloński Collegium Novum ul. Gołębia 24, Kraków

W załączeniu publikujemy informację dotyczącą Webinaru dla radców prawnych pt. "Bezpieczeństwo poczty elektronicznej, a regulacje RODO". Webinar odbędzie się we wtorek 27 listopada br. o godzinie 10.00. Informację o webinarze znajdą Państwo również na stronie internetowej KRRP: http://kirp.pl/webinar-bezpieczenstwo-poczty-elektronicznej-a-regulacje-rodo/

Krajowa Izba Doradców Restrukturyzacyjnych serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu, które odbędzie się w dniu 7 grudnia 2018 r. w Warszawie przy ul. Trakt Lubelski 40a (Klub Sosnowy). Szkolenie adresowane jest do wszystkich praktyków prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia piątek, 07 grudzień 2018
  • Miejsce Warszawa, ul. Trakt Lubelski 40a (Klub Sosnowy)

Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Zakład Prawa Karnego INP PAN konferencji naukowej pt. "Reforma prawa wykroczeń", która odbędzie się 9 stycznia 2019 r. (środa) w Sali Lustrzanej Pałacu Staszica (ul. Nowy Świat 72, 00-330 Warszawa).

W załączeniu publikujemy zaproszenie i program konferencji.

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia środa, 09 styczeń 2019
  • Miejsce Sala Lustrzana Pałacu Staszica (ul. Nowy Świat 72, 00-330 Warszawa)

W załączeniu publikujemy zaproszenie na konferencję pt. „Prawa kobiet – perspektywa prawna osób wykonujących zawody prawnicze”, organizowaną przez Komisję Praw Człowieka Krajowej Rady Radców Prawnych, która odbędzie się w dniu 16 listopada br. w Warszawie (w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie).

Rejestracja na konferencje możliwa jest jedynie  poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: www.konferencjaprawkobiet.kirp.pl

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia piątek, 16 listopad 2018
  • Miejsce Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie
Strona 1 z 4