Doskonalenie zawodowe

W imieniu Komisji Prawniczej Polskiej Akademii Umiejętności zapraszamy na Konferencję Naukową „70 lat Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ" organizowaną wspólnie z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, która została objęta honorowym patronem Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Konferencja odbędzie się 12 października 2018 r. w siedzibie Polskiej Akademii Umiejętności przy ul. Sławkowskiej 17 w Krakowie.

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia piątek, 12 październik 2018
  • Miejsce Polska Akademia Umiejętności, ul. Sławkowska 17, Kraków

W załączeniu publikujemy informację o konferencji organizowanej przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Sędziów Sądów Administracyjnych pt.  "Aktywizm sędziowski - obowiązek czy nadużycie", która odbędzie się w dniu 12 października br. w Warszawie. Chętni do udziału w konferencji proszeni są o zgłaszanie się bezpośrednio do organizatorów.

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia piątek, 12 październik 2018
  • Miejsce Centrum Konferencyjne Kopernik w Warszawie

W dniach 5-6 października Fundacja Wyszehradzka organizuje międzynarodowe wydarzenie "Forum Prawo dla Rozwoju", które dotyczyć będzie bezpieczeństwa, rozwoju i stabilności regionu "Trójmorza". Szczegóły publikujemy poniżej oraz w załączeniu.

W imieniu Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku oraz Katedry Prawa Międzynarodowego Publicznego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego chcielibyśmy zaprosić na seminarium naukowe pt. "25-lecie ratyfikacji Europejskiej Konwencji Praw Człowieka przez Polskę", które odbędzie się w dniu 11 września o godz. 17:00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (Audytorium C). Udział w seminarium jest bezpłatny oraz nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia wtorek, 11 wrzesień 2018
  • Miejsce Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (Audytorium C)

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie zaprasza do uczestnictwa w szkoleniu wyjazdowym organizowanym dla radców prawnych w Zamościu, w terminie 13 - 15 września 2018 r.

Program szkolenia:

poniedziałek, 20 sierpień 2018 12:11

Zostań Mediatorem - szkolenie z mediacji

Ośrodek Mediacji przy OIRP w Bydgoszczy zaprasza na wakacyjny  kurs z mediacji  „Zostań mediatorem”.

Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza do udziału w XIV edycji Międzynarodowego Sympozjum z cyklu „Własność intelektualna w innowacyjnej gospodarce. IP w ekosystemie innowacji – strategie ochrony, zarządzanie i komercjalizacja”, które odbędzie się w dniach 6-7 września 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kultury (Rynek Główny 25) w Krakowie. Z przyjemnością informujemy, że Honorowy Patronat nad tym wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia czwartek, 06 wrzesień 2018
  • Data zakończenia piątek, 07 wrzesień 2018
  • Miejsce Międzynarodowe Centrum Kultury (Rynek Główny 25) w Krakowie

W załączeniu publikujemy aktualną ofertę studiów podyplomowych w Instytucie Prawa Karnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na rok akademicki 2018/2019.  Rekrutacja wciąż trwa.

Informujemy, że termin dokonywania zgłoszeń i składania abstraktów na IV Konferencję Naukowo-Branżową Rynek Nieruchomości – aspekty prawne i ekonomiczne (6-7 grudnia 2018 r.) na prośbę uczestników został wydłużony do 30 września 2018 r. Szczegółowe informacje o konferencji znajdą Państwo na stronie internetowej http://realestate.umcs.pl/index.php/pl/  oraz w załączniku.

Koleżanki i Koledzy,

W ramach ustawowego obowiązku doskonalenia zawodowego, uprzejmie zapraszamy do udziału w jednodniowych konferencjach szkoleniowych realizowanych w IV kwartale 2018 r. Zgłoszenia ON-LINE lub telefoniczne na poszczególne szkolenia prosimy kierować do Biura OIRP najpóźniej na 7 dni przed wykładem.

Szczegółowy wykaz szkoleń oraz formularz rejestracji on-line dostępny jest TUTAJ >>>

Strona 1 z 2