poniedziałek, 07 styczeń 2019 15:59

Ślubowanie aplikantów radcowskich

W dniu 4 stycznia br. w Ośrodku Szkoleniowo-Dydaktycznym OIRP w Lublinie odbyło się uroczyste ślubowanie aplikantów radcowskich. Podczas inauguracyjnego przemówienia Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie Arkadiusz Bereza powitał 70 nowych członków naszego samorządu. Gratulując zebranym pomyślnie zdanego egzaminu Dziekan wyraził nadzieję, że w codziennej nauce i pracy aplikanci kierować się będą wysokimi standardami etycznymi radców prawnych jako zawodu zaufania publicznego. Podczas ślubowania obecna była Anna Fermus-Bobowiec – Wicedziekan ds. Aplikacji, Kierownik Szkolenia Hubert Ząbek i Zastępcy Kierownika Szkolenia: Anna Michalewska, Iwona Szymanek-Mazur, Sławomir Pilipiec oraz Rzecznik prasowy Ewa Urbanowicz. Wszystkim aplikantom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Czytany 134 razy Ostatnio zmieniany środa, 09 styczeń 2019 10:01