środa, 16 styczeń 2019 21:16

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci…

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pawła Adamowicza, Prezydenta Gdańska i Radcy Prawnego, który zmarł w szpitalu na skutek ran zadanych nożem podczas gdańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Był dobrym człowiekiem, pogodnym i otwartym na sprawy innych. Z odwagą bronił praw, wolności i demokracji. Panie Prezydencie, Panie Mecenasie – na zawsze zostaniesz w naszej pamięci!

Dziekan i Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie

Z przyjemnością pragniemy zaprezentować NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ naszej izby. Ufamy, że wizualna i technologiczna świeżość w kolorze blu przypadnie Państwu do gustu!

Tą nowinką rozpoczynamy rok pełen innowacji. Już wkrótce opublikujemy więcej informacji na temat nowego projektu edukacyjnego oraz lokalnej kampanii wizerunkowej - 2 dużych projektów realizowanych przez OIRP w Lublinie.

A tymczasem - zapraszamy na http://OIRP.LU

poniedziałek, 07 styczeń 2019 15:59

Ślubowanie aplikantów radcowskich

W dniu 4 stycznia br. w Ośrodku Szkoleniowo-Dydaktycznym OIRP w Lublinie odbyło się uroczyste ślubowanie aplikantów radcowskich. Podczas inauguracyjnego przemówienia Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie Arkadiusz Bereza powitał 70 nowych członków naszego samorządu. Gratulując zebranym pomyślnie zdanego egzaminu Dziekan wyraził nadzieję, że w codziennej nauce i pracy aplikanci kierować się będą wysokimi standardami etycznymi radców prawnych jako zawodu zaufania publicznego. Podczas ślubowania obecna była Anna Fermus-Bobowiec – Wicedziekan ds. Aplikacji, Kierownik Szkolenia Hubert Ząbek i Zastępcy Kierownika Szkolenia: Anna Michalewska, Iwona Szymanek-Mazur, Sławomir Pilipiec oraz Rzecznik prasowy Ewa Urbanowicz. Wszystkim aplikantom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Uwaga! Ze względu na ograniczoną powierzchnię sali i dużą ilość zapisanych dzieci informujemy o ZAKOŃCZENIU przyjmowania zgłoszeń.

W związku z koniecznością rozszerzenia Zespołu Wizytatorów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie osoby zainteresowane działalnością w zespole spełniające wymogi § 2 uchwały Nr 112/VII/2010 Krajowej Rady Radców Prawnych z dnia 30 stycznia 2010 r. Regulamin zakresu i trybu działania oraz zasad wynagradzania wizytatorów, stanowiącej załącznik do uchwały Nr 164/X/2018 Prezydium Krajowej Rady Radców Prawnych z dnia 18 stycznia 2018 r. w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego Regulaminu zakresu i trybu działania oraz zasad wynagradzania wizytatorów, prosimy o zgłaszanie się do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie drogą mailową albo poprzez złożenie stosownego pisma do dnia 15 stycznia 2019 r.

czwartek, 03 styczeń 2019 09:30

Karty sportowo-rekreacyjne FitProfit, FitSport

Przypominamy, że do Programu FitProfit i FitSport mogą przystąpić radcy prawni i aplikanci radcowscy wpisani na listę OIRP w Lublinie oraz zgłoszone osoby towarzyszące.

W ramach jednej karty można korzystać z wielu dyscyplin takich jak: fitness, basen, siłownia, aqua aerobik, sauna, joga, taniec, pilates, sztuki walki, i inne.

Aby skorzystać z oferty i przystąpić do programu należy uzupełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/oirplublin-fit. Szczegółowe informacje (oferta, ceny)  przedstawiamy w extranecie (komunikat z dn. 26 lutego 2018 r.).

W ramach ustawowego obowiązku doskonalenia zawodowego, uprzejmie zapraszamy do udziału w jednodniowych konferencjach szkoleniowych realizowanych w I kwartale 2019 r. Zgłoszenia telefoniczne na poszczególne szkolenia prosimy kierować do Biura OIRP najpóźniej na 7 dni przed wykładem.

Szczegółowy wykaz szkoleń publikujemy poniżej.

piątek, 21 grudzień 2018 11:17

PRAWNIK 3/46 2018

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru (3/46 2018) Biuletynu PRAWNIK, dostępnego w serwisie www.BiuletynPrawnik.pl

Zapraszamy Państwa Pociechy i Państwa na Karnawałowy Bal Choinkowy dla Dzieci organizowany już po raz szósty przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Lublinie. Bal odbędzie się w dniu 26 stycznia 2019 r. (godz. 11:00 – 14:00) w Teatrze Andersena w Lublinie.

Program balu obejmuje spektakl teatralny, zabawy i konkursy z animatorami, a także inne atrakcje. Jak co roku, gwarantujemy niepowtarzalną zabawę, miłą atmosferę i niezapomniane wrażenia.

• Data rozpoczęcia sobota, 13 styczeń 2018
  • Miejsce Ośrodek Szkolno-Dydaktyczny OIRP w Lublinie, ul. K. Wallenroda 4c