wtorek, 11 lipiec 2017 09:14

Piknik z okazji Dnia Radcy Prawnego

8 lipca Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie obchodziła Dzień Radcy Prawnego na zielonych błoniach przy boiskach treningowych Stadionu Arena w Lublinie. Piknik jak co roku rozpoczął mecz piłkarski pomiędzy reprezentacją lubelskich sędziów i prokuratorów, a drużyną radców prawnych i pracowników naukowych Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, który zakończył się wynikiem 4:3 dla radców prawnych i pracowników naukowych UMCS.

W trakcie meczu organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych, którzy spędzali czas pod opieką lubelskich animatorów. Po meczu Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UMCS Anna Przyborowska-Klimczak uhonorowała zwycięską drużynę złotym pucharem, wręczając również srebrny puchar, za drugie miejsce, kapitanowi drużyny sędziów i prokuratorów. Dziekan Rady Arkadiusz Bereza wręczył złote i srebrne odznaki honorowe "Zasłużony Dla Samorządu Radców Prawnych” oraz medale pamiątkowe z okazji 35-lecia Samorządu Zawodu Radców Prawnych. Z tej również okazji został zamówiony wspaniały tort, który został podzielony pośród uczestników Pikniku.

Impreza była sponsorowana przez Perła - Browary Lubelskie SA.

Czytany 517 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 lipiec 2017 10:57