czwartek, 25 styczeń 2018 14:00

Karty sportowo-rekreacyjne FitProfit, FitSport

Miło nam poinformować, iż dzięki zaangażowaniu Prezydium Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie członkowie naszej izby uzyskali możliwość skorzystania z karnetów sportowo-rekreacyjnych.

W ramach jednej karty będziecie Państwo mogli korzystać z wielu dyscyplin takich jak: fitness, basen, siłownia, aqua aerobik, sauna, joga, taniec, pilates, sztuki walki, i inne…

Aby skorzystać z oferty i przystąpić do programu należy uzupełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/oirplublin-fit

Po weryfikacji członkostwa w OIRP w Lublinie, Państwa e-mail zostanie przekazany do VanityStyle Sp. z o.o., która prześle na podany adres e-mail login i hasło niezbędne do zalogowania się na spersonalizowane konto służące do obsługi uczestnictwa w programie sportowo-rekreacyjnym.

Po zalogowaniu otrzymają Państwo również pełną informację o ofercie, cenach i zasadach korzystania z programu.


W przypadku pytań proszę o kontakt z p. Andrzejem Kozak tel. 81 444-71-00, 725-201-401

UWAGA program rusza od 01 marca 2018 r.

Pierwsze zapisy do programu przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do dnia 07.02.2018 r.

Zgłoszeni Członkowie OIRP w Lublinie otrzymają e-mail z linkiem do rejestracji i płatności, której trzeba dokonać do dnia 14.02.2018 r.


Informacja o programie w kolejnych miesiącach:

  • Uruchomienie programu nastąpi 01 marca 2018 r.
  • Do 10 dnia każdego miesiąca członek Izby zainteresowany rozpoczęciem korzystania z karty zgłasza się wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem http://bit.ly/oirplublin-fit
  • Otrzymane zgłoszenia (adresy e-mail) przekazywane są do realizatora programu.
  • Realizator przesyła na indywidualne adresy e-mail osób zgłoszonych wiadomość z linkiem aktywacyjnym, umożliwiającym dostęp do dedykowanej platformy internetowej gdzie po zalogowaniu zapoznają się Państwo z warunkami cenowymi i dokonają zakupu wybranej karty sportowo-rekreacyjnej poprzez system PayU.
  • Platforma internetowa jest dostępna dla użytkowników od 01 dnia miesiąca, poprzedzającego miesiąc przystąpienia do programu.
  • Termin dokonywania płatności do 14 dnia każdego miesiąca (na miesiąc następny).
  • Do 29 dnia każdego miesiąca karty w imiennych kopertach realizator wysyła do biura Izby, skąd członkowie Izby nowo przystępujący do programu je odbierają (brak możliwości przesyłania kart pocztą).
  • Posiadacze kart samodzielnie opłacają abonament w terminie do 14 dnia miesiąca (na miesiąc następny) poprzez system PayU.
  • Nieopłacenie abonamentu w wyznaczonym terminie jest traktowane jako rezygnacja w udziału w programie.

 

uniwersalny plakat mini OIRP 2

Czytany 812 razy Ostatnio zmieniany sobota, 03 luty 2018 10:49