Arkadiusz Bereza

Dziekan

Arkadiusz Bereza

Wicedziekani

Sławomir Bartnik
Hanna Chabros

Anna Fermus-Bobowiec

Sekretarz

Krzysztof Adamski

Skarbnik

Bartosz Gdulewicz

Członkowie

Halina Ejsmond-Zając
Irena Kopiec

  1. Adamski Krzysztof
  2. Bartnik Sławomir
  3. Chabros Hanna
  4. Chruściel Paweł
  5. Cioch Barbara
  6. Ejsmond-Zając Halina
  7. Fermus-Bobowiec Anna
  8. Gdulewicz Bartosz
  9. Grzyb Jan
  10. Jarus Ewa
  11. Jastrząb Zbigniew
  12. Kaczor Edward
  13. Kępa Monika
  14. Klech Katarzyna
  15. Kopiec Irena
  16. Król Joanna
  17. Kubicz Leszek
  18. Kucharska-Derwisz Marzena
  19. Mazur Marek
  20. Misiejuk Ireneusz
  21. Wieleba Iwona

Przewodniczący:

Nieborak Urszula

Zastępcy przewodniczącego:

  1. Bożena Bilkiewicz-Bańka
  2. Barbara Dubiel
  3. Tomasz Grabek
  4. Jerzy Piskorski
  5. Teresa Silmanowicz
  6. Artur Warych

Członkowie:

  1. Bielecka Bożena
  2. Edeński Jarosław
  3. Fałdyga Piotr
  4. Filipek-Kraczek Zofia
  5. Franus-Wyrwich Beata
  6. Jakubowska-Rybczyńska Anna
  7. Kłos-Czerwińska Joanna
  8. Marcewicz Olimpia
  9. Marzec Tomasz
  10. Piórecka Ewa
  11. Strzelec Paweł

Rzecznik Dyscyplinarny

Patrycja Kozłowska-Kalisz

Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego

  1. Bryłowski Przemysław
  2. Miaskowski Jaromir
  3. Nogalski Jarosław
  4. Ogrodnik-Kołodziejczyk Beata
  5. Rzedzicka Magdalena
  6. Szczekala Agnieszka
  7. Ząbek Hubert

Przewodnicząca:

Monika Markisz

Członkowie:

  1. Chmiel Zbigniew
  2. Czerwińska Grażyna
  3. Górny Leszek
  4. Kowalik Agata
  5. Leńczuk Jacek
  6. Michniewicz Małgorzata
  7. Pecyna-Bądos Katarzyna
  8. Sobuś Rafał

  1. Baron Dorota
  2. Bartnik Sławomir
  3. Bereza Arkadiusz
  4. Bereza Sławomir
  5. Burda Piotr
  6. Chabros Hanna
  7. Jastrząb Zbigniew
  8. Klech Katarzyna
  9. Koksanowicz Grzegorz
  10. Kozłowska-Kalisz Patrycja
  11. Kutrzuba Paweł
  12. Leńczuk Jacek
  13. Marcewicz Olimpia
  14. Nieborak Urszula
  15. Ogrodnik-Kołodziejczyk Beata
  16. Stecyk Teresa

Przewodniczący:

Katarzyna Klech

Członkowie:

  1. Mariusz Filipek
  2. Ireneusz Misiejuk
  3. Paweł Kutrzuba
  4. Ewa Urbanowicz-Jakubiak

Przewodnicząca:

Marzena Kucharska-Derwisz

Członkowie:

  1. Barbara Cioch
  2. Małgorzata Dumkiewicz
  3. Katarzyna Klech
  4. Władysław Kossowski
  5. Marzena Świstak

Przewodniczący:

Jan Grzyb

Członkowie:

  1. Teresa Piekarczyk
  2. Andrzej Pruszkowski

Przewodnicząca:

Anna Fermus – Bobowiec

Członkowie:

  1. Anna Łacek
  2. Monika Kępa
  3. Sławomir Pilipiec
  4. Hubert Ząbek

Przewodniczący:

Arkadiusz Bereza

Członkowie:

  1. Krzysztof Adamski
  2. Anna Fermus - Bobowiec
  3. Ireneusz Misiejuk
  4. Mariusz Nowachowicz
  5. Ewa Urbanowicz-Jakubiak
  6. Iwona Wieleba
  7. Tomasz Woś

Przewodniczący:

Sławomir Bartnik

Członkowie:

  1. Adamski Krzysztof
  2. Gdulewicz Bartosz
  3. Gnutek-Jedenak Magdalena
  4. Kopiec Irena
  5. Kubicz Leszek

Przewodnicząca:

Ejsmond-Zając Halina

Z-ca przewodniczącego:

Kaczor Edward

Członkowie:

  1. Bereza Sławomir
  2. Bilkiewicz-Bańka Bożena
  3. Buczyński Marcin
  4. Cieślukowska Anna
  5. Czerwińska Grażyna
  6. Derwisz Dominik
  7. Dubiel Barbara
  8. Fermus-Bobowiec Anna
  9. Filipek-Kraczek Zofia
  10. Gdulewicz Bartosz
  11. Gnutek-Jedenak Magdalena
  12. Górny Leszek
  13. Grzyb Jan
  14. Janusz Maria Anna
  15. Jarus Ewa
  16. Kamińska Maria
  17. Kępa Monika
  18. Klech Katarzyna
  19. Kopiec Irena
  20. Kozłowska-Kalisz Patrycja
  21. Krasuń Michał
  22. Kubicz Leszek
  23. Kucharska-Derwisz Marzena
  24. Magryta Anna
  25. Markisz Monika
  26. Mazur Marek
  27. Mazur-Strzępka Kamila
  28. Myśliwiec Marek
  29. Pecyna-Bądos Katarzyna
  30. Piekarczyk Jolanta
  31. Rybojad Jan
  32. Wagner Arkadiusz
  33. Żak Elżbieta

Ewa Urbanowicz-Jakubiak

Tel. 605 357 507

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.