poniedziałek, 28 sierpień 2017 10:43

Szkolenie Centrum Mediacji Gospodarczej przy KRRP pt. "Techniki negocjacji w pracy radcy prawnego": Warszawa, 19 września 2017 r.

Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych zaprasza do udziału w szkoleniu pt. „Techniki negocjacji w pracy radcy prawnego”, które odbędzie się 19 września 2017 r. w siedzibie KRRP w Warszawie przy Alejach Ujazdowskich 41 lok. 2 w godz. 11:00 – 16:00.

Metodologia pracy warsztatowej oparta o cykl Kolba oraz praktyczne case study (kazusy).

Zagadnienia:

• negocjacje dystrybutywne a integratywne: dwa style negocjacyjne – wady i zalety;
  • techniki perswazji w negocjacjach (siła słów, dla czynów);
  • argumentacja, siła racji a budowanie porozumienia.

Prowadzący: dr Tomasz Antoszek – doktor nauk prawnych, magister prawa oraz magister psychologii, mediator cywilny i gospodarczy, adiunkt na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, trener biznesu w zakresie rozwiązywania konfliktów, mediacji, negocjacji i prawa prywatnego. Prezes Instytutu Rozwoju Prawa, członek Polskiego Stowarzyszenia Sądownictwa Polubownego, współtwórca profilu społecznego #KochamySpory.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny oraz zapewnia uzyskanie 10 punktów szkoleniowych.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

• Data rozpoczęcia: wtorek, 19 wrzesień 2017
  • Miejsce: Siedziba KRRP w Warszawie przy Alejach Ujazdowskich 41 lok. 2