Wydrukuj tę stronę
środa, 30 sierpień 2017 09:19

Debata dot. środków ochrony prawnej - projektowane kierunki zmian i perspektywy rozwoju systemu zamówień publicznych: Urząd Zamówień Publicznych, 12 września 2017 r.

Dostrzegając potrzebę przygotowania nowej, kompleksowej regulacji dotyczącej zamówień publicznych, Pani Małgorzata Stręciwilk, Prezes Urzędu Zamówień Publicznych, w grudniu 2016 r. zainicjowała cykl debat na temat perspektyw i kierunków zmian w systemie zamówień publicznych, wskazanych do podjęcia w najbliższej przyszłości. Spotkaniom przyświecała idea stworzenia platformy wymiany poglądów oraz wiedzy z udziałem reprezentantów różnych środowisk: przedstawicieli świata nauki, ekspertów zajmujących się w praktyce zagadnieniami z dziedziny zamówień publicznych, radców prawnych reprezentujących uczestników postępowań w sporach zamówieniowych, zamawiających, wykonawców oraz przedstawicieli organów kontroli.

Dyskusja podczas debat wskazała na celowość przeprowadzenia odrębnego spotkania poświęconego środkom ochrony prawnej w kontekście oczekiwanych zmian w tym obszarze.

W imieniu Pani Małgorzaty Stręciwilk, Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych zapraszam do udziału w spotkaniu dotyczącym wskazanego tematu, które odbędzie się 12 września 2017 r. w Warszawie od godz. 10.00 (przewidywany czas spotkania ok. 3-4 godz.), w budynku Adgar Plaza przy ul. Postępu 17a (III piętro).

W załączeniu publikujemy ramowy program debaty.

Zgłoszenie udziału należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z organizacją wydarzenia uprzejmie proszę o kontakt z Departamentem Informacji, Edukacji i Analiz Systemowych UZP pod nr tel. 22 458 78 75, 22 458 77 07.

Dodatkowe informacje

  • Data rozpoczęcia: wtorek, 12 wrzesień 2017
  • Miejsce: Warszawa, Adgar Plaza przy ul. Postępu 17a (III piętro)
Czytany 131 razy Ostatnio zmieniany środa, 30 sierpień 2017 09:23