Doskonalenie zawodowe

Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Izbie Radców Prawnych zaprasza do udziału w szkoleniu pt. Mediacja w postępowaniu administracyjnym”, które odbędzie się 4 grudnia 2017 r. w biurze KRRP w Warszawie przy Alejach Ujazdowskich 18 lok. 4 w godz. 11:00 – 16:00.

Tematyka szkolenia: Zapoznanie uczestników szkolenia i analiza wprowadzonych od 1 czerwca 2017 r. do kodeksu postępowania administracyjnego regulacji prawnych dotyczących mediacji administracyjnej w oparciu o zaprojektowane przez autora kategorie praktyczne oraz komparatystyczne celem ukazania specyfiki nowej dla postępowania administracyjnego instytucji polubownego rozwiązywania sporów.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia poniedziałek, 04 grudzień 2017
 • Miejsce Biuro KRRP, Aleje Ujazdowskie 18 lok. 4, Warszawa

Okręgowa Izba Doradców Restrukturyzacyjnych w Krakowie serdecznie zaprasza do udziału w XV. szkoleniu, które odbędzie się w dniu 15 grudnia 2017 r. w siedzibie Krajowej Szkoły Sądownictwa i  Prokuratury w Krakowie przy ul. Przy  Rondzie 5. Szkolenie już po raz trzeci zostało objęte honorowym patronatem Dyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. W załączeniu publikujemy szczegółowy program szkolenia oraz informacje zgłoszeniowe.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia piątek, 15 grudzień 2017
 • Miejsce Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury, ul. Przy Rondzie 5, Kraków

Ministerstwo Spraw Zagranicznych ma zaszczyt zaprosic na XI Seminarium Warszawskie "Prawo do godnego życia w świetle Europejskiej Konwencji Praw Człowieka i innych standardów międzynarodowych", które odbędzie się 24 listopada 2017 r. w Krajowej Szkole Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego przy ul. Wawelska 56 w Warszawie. W załączeniu publikujemy szczegółowy program seminarium oraz formularz zgłoszeniowy.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia piątek, 24 listopad 2017
 • Miejsce Krajowa Szkoła Administracji Publicznej, ul. Wawelska 56, Warszawa

Zapraszamy na konferencję organizowaną przez Komisję Praw Człowieka przy Krajowej Radzie Radców Prawnych pt. „Swoboda wypowiedzi we współczesnym świecie”, która odbędzie się 1 grudnia 2017 r. w Warszawie w siedzibie warszawskiej Okręgowej Izby Radców Prawnych (ul. Żytnia 15/16, 01-014 Warszawa).

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia piątek, 01 grudzień 2017
 • Miejsce OIRP w Warszawie, ul. Żytnia 15/16

Informujemy, że 6 listopada 2017 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Kopcińskiego 8/12 w sali Rady Wydziału (0.14) odbędzie się 131. konferencja podatkowa "Podatek od towarów i usług w 2017 i 2018 roku", organizowana przez Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych UŁ.

W załączeniu publikujemy formularz zgłoszeniowy oraz program zaktualizowany konferencji.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia poniedziałek, 06 listopad 2017
 • Miejsce Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Kopcińskiego 8/12, sala Rady Wydziału (0.14)

Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk oraz Prezes Sądu Okręgowego Jerzy Rodzik zapraszają do udziału w Konferencji informacyjno-szkoleniowej „Mediacja rówieśnicza w szkole metodą przeciwdziałania agresji i niedostosowaniu społecznemu młodzieży” w dniu 23 października 2017 roku o godz. 10.00 w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie (ul. Spokojna 4) pod honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Sprawiedliwości, Rzecznika Praw Dziecka, Wojewody Lubelskiego, Marszałka Województwa Lubelskiego, Prezydenta Miasta Lublin, Prezydenta Miasta Zamość, Prezesa Sądu Okręgowego w Zamościu.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia poniedziałek, 23 październik 2017
 • Miejsce Sala Błękitna Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie (ul. Spokojna 4)

Zapraszamy do udziału w konferencji pt. „Nowoczesna Kancelaria Prawna – rozwój i wyzwania” organizowanej przez Komisję Wspierania Rozwoju Zawodowego Krajowej Rady Radców Prawnych, która odbędzie się w Warszawie, 25 października 2017 r.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia środa, 25 październik 2017
 • Miejsce Warszawa, Budynek FOCUS, ul. Armii Ludowej 26, I piętro, Sala Konferencyjna Żółta

Informujemy, że limit miejsc na szkolenia 1-dniowe OIRP w Lublinie w IV kwartale 2017 r. został wyczerpany.

Krajowa Rada Radców Prawnych zaprasza na Seminarium „TRAVAW” przeznaczone dla radców prawnych występujących w sprawach związanych z przemocą wobec kobiet. Seminarium odbędzie się w piątek 27 października 2017 r. w Warszawie, udział w nim jest bezpłatny. Uczestnikom spoza Warszawy przysługuje także zwrot kosztów – zgodnie z zasadami programu.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia piątek, 27 październik 2017
 • Miejsce Krajowa Izba Radców Prawnych, al. Ujazdowskie 41 lok. 2, Warszawa

Zapraszamy na szczególne wydarzenie z zakresu mediacji, które odbędzie się w środę 18 października 2017 r. w godz. 16.30-20.00 w Warszawie.

Spotkanie w formie panelu dyskusyjnego z udziałem znakomitych prelegentów organizowane jest z inicjatywy CPR International Institute for Conflict Prevention & Resolution z siedzibą w Nowym Jorku we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie. 

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia środa, 18 październik 2017
 • Miejsce OIRP Warszawa, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa
Strona 1 z 7