Doskonalenie zawodowe

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie zaprasza do uczestnictwa w konferencji wyjazdowej organizowanej dla radców prawnych w Żelechowie, w terminie 19.10 – 21.10.2017 r. Udział w konferencji umożliwia zdobycie 32 punktów szkoleniowych. Są jeszcze wolne miejsca!

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia czwartek, 19 październik 2017
 • Data zakończenia sobota, 21 październik 2017
 • Miejsce Żelechów

Dostrzegając potrzebę przygotowania nowej, kompleksowej regulacji dotyczącej zamówień publicznych, Pani Małgorzata Stręciwilk, Prezes Urzędu Zamówień Publicznych, w grudniu 2016 r. zainicjowała cykl debat na temat perspektyw i kierunków zmian w systemie zamówień publicznych, wskazanych do podjęcia w najbliższej przyszłości. Spotkaniom przyświecała idea stworzenia platformy wymiany poglądów oraz wiedzy z udziałem reprezentantów różnych środowisk: przedstawicieli świata nauki, ekspertów zajmujących się w praktyce zagadnieniami z dziedziny zamówień publicznych, radców prawnych reprezentujących uczestników postępowań w sporach zamówieniowych, zamawiających, wykonawców oraz przedstawicieli organów kontroli.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia wtorek, 12 wrzesień 2017
 • Miejsce Warszawa, Adgar Plaza przy ul. Postępu 17a (III piętro)

Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych zaprasza do udziału w szkoleniu pt. „Techniki negocjacji w pracy radcy prawnego”, które odbędzie się 19 września 2017 r. w siedzibie KRRP w Warszawie przy Alejach Ujazdowskich 41 lok. 2 w godz. 11:00 – 16:00.

Metodologia pracy warsztatowej oparta o cykl Kolba oraz praktyczne case study (kazusy).

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia wtorek, 19 wrzesień 2017
 • Miejsce Siedziba KRRP w Warszawie przy Alejach Ujazdowskich 41 lok. 2

Zarząd Stowarzyszenia Sędziów Themis oraz Rzecznik Praw Obywatelskich mają zaszczyt zaprosić na konferencje naukową "Wymiar Sprawiedliwości. Ewolucja czy Rewolucja?", która odbędzie się 4 września 2017 r. w Sali imienia J. Brudzińskiego, w Pałacu Kazimierzowskim, na Uniwersytecie Warszawskim (ul. Krakowskie Przemieście 26/28).

W konferencji wezmą udział między innymi wybitni naukowcy, przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości oraz młodzi adepci nauk prawnych.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia poniedziałek, 04 wrzesień 2017
 • Miejsce Sala imienia J. Brudzińskiego w Pałacu Kazimierzowskim na Uniwersytecie Warszawskim (ul. Krakowskie Przemieście 26/28)

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie zaprasza do uczestnictwa w konferencji wyjazdowej organizowanej dla radców prawnych w Żelechowie, w terminie 19.10 – 21.10.2017 r.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia czwartek, 19 październik 2017
 • Data zakończenia sobota, 21 październik 2017
 • Miejsce Żelechów

W załączeniu publikujemy zaproszenie do udziału w Konferencji Międzynarodowej: "Praktyczne aspekty rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku dotyczącego ochrony danych osobowych. Jak prawnicy powinni się przygotować?"

Konferencja odbędzie się w dniach 7-10 września 2017 roku w Olsztynie. Szczegółowe informację dotyczące tego wydarzenia dostępne są na stronie internetowej: http://www.gdpr2017.eu/

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia sobota, 07 październik 2017
 • Data zakończenia wtorek, 10 październik 2017
 • Miejsce Olsztyn

Z okazji jubileuszu 35-lecia samorządu radców prawnych Okręgowa Izba Radców Prawnych w Toruniu oraz Okręgowa Izba Radców Prawnych w Bydgoszczy serdecznie zapraszają na organizowaną w dniu 7 lipca 2017 roku w Hotelu Filmar w Toruniu Międzynarodową Konferencję Naukową p.n.: "Modele odpowiedzialności dyscyplinarnej zawodów prawniczych w Polsce i za granicą".

Konferencja poświęcona jest przede wszystkim zagadnieniom dotyczącym zasad odpowiedzialności dyscyplinarnej zawodów prawniczych, modeli postępowań dyscyplinarnych i efektywności postępowań dyscyplinarnych - z punktu widzenia pieczy nad prawidłowym wykonywaniem zawodu oraz realizacji zadań spoczywających na samorządach. Problematyka ta będzie rozpatrywana z punktu widzenia regulacji polskiej oraz innych krajów. 

W imieniu Komisji do spraw Współpracy z Zagranicą przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji organizowanej w dniach 6-7 października 2017 r., przy okazji obchodów 155 rocznicy powstania Krakowskiej Izby Adwokackiej. Tematem przewodnim Konferencji będą zagadnienia związane z ochroną tajemnicy adwokackiej.

Więcej informacji na temat Konferencji odnajdziecie Państwo w załączonym pliku.

Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych zaprasza do udziału w  szkoleniu pt. „Radca prawny w mediacji”, które odbędzie się 4 lipca 2017 r. w siedzibie KRRP w Warszawie przy Alejach Ujazdowskich 41 lok. 2 w godz. 11:00 - 16:00

Prowadzący: Maciej Bobrowicz - radca prawny, mediator gospodarczy, mediator sądowy, Prezes Krajowej Rady Radców Prawnych. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, negocjacjach i mediacjach gospodarczych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny oraz zapewnia uzyskanie 10 punktów szkoleniowych.

Dodatkowe informacje

 • Data rozpoczęcia wtorek, 04 lipiec 2017
 • Miejsce Siedzibia KRRP w Warszawie przy Alejach Ujazdowskich 41 lok. 2
środa, 21 czerwiec 2017 10:33

Studia Podyplomowe SGH

W załączeniu publikujemy informacje o studiach podyplomowych oferowanych przez Katedrę Integracji Europejskiej im. J. Monneta Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, zapraszając jednoczesnie radców prawnych naszej izby oraz ich współpracowników do uczestnictwa w wybranych, w zależności od potrzeb, studiach.

Strona 1 z 5