Aktualności

Działając na podstawie § 12 Uchwały Nr 110/VII/2010 Krajowej Rady Radców Prawnych z dnia 30 stycznia 2010 r. w sprawie regulaminu prowadzenia list radców prawnych i list aplikantów radcowskich informuję, że wniosek o wpis na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie złożyły następujące osoby:

1. Magdalena Grabias-Gontarz
  2. Słomianowska Urszula
  3. Sobczak Bartłomiej
  4. Magdalena Tarnowska
  5. Tylec Grzegorz

Zgodnie z § 13 cytowanej wyżej Uchwały każdy może złożyć na piśmie zastrzeżenia do wniosku o wpis na listę radców prawnych, zgłoszone zastrzeżenie dołączone zostanie do akt sprawy.

Wicedziekan Rady
Sławomir Bartnik

Uprzejmie informujemy, że Duszpasterz Prawników Archidiecezji Lubelskiej ks. Piotr Sikora zaprasza na Mszę św. WYPOMINKOWĄ ZA ZMARŁYCH PRAWNIKÓW, która zostanie odprawiona w dniu 17 listopada 2017 r., o 18.00, w kościele „Powizytkowskim” (ul. Narutowicza 6) w Lublinie.

Podczas Mszy św. będziemy modlić się za zmarłych sędziów, prokuratorów, notariuszy, radców prawnych, adwokatów - poprzez odczytanie ich imion i nazwisk.

Do udziału w liturgii zapraszamy środowisko prawnicze, jak również osoby bliskie Zmarłych.

czwartek, 02 listopad 2017 10:18

Dodatkowe szkolenia dla radców prawnych

Informujemy, że Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie organizuje dwa dodatkowe szkolenia dla radców prawnych. Szczegółowy wykaz szkoleń oraz formularz rejestracji on-line dostępny jest w zakładce "Dla Radców" -> "Szkolenia 1-dniowe".

W imieniu Przewodniczącej Parlamentarnego Zespołu ds. Reformy Wymiaru Sprawiedliwości Pani Kamili Gasiuk-Pihowicz zapraszamy na konsultacje społeczne, które odbędą się w dniu 6 listopada 2017 r. w godzinach 18:00 – 20:00 w Sali Lublinianka IBB Grand Hotelu Lublinianka przy ul. Krakowskie Przedmieście 56 w Lublinie, nt. oczekiwanych kierunków reformy sądownictwa, w tym w kontekście przedstawionych przez Prezydenta RP projektów ustaw o Sądzie Najwyższym oraz o zmianie ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa.

piątek, 27 październik 2017 09:25

Pielgrzymka do Ziemi Świętej: 30.04 - 06.05.2018

Duszpasterstwo Prawników Archidiecezji Lubelskiej organizuje w dniach 30.04.2018 - 06.05.2018 Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Odwiedzimy m.in. Nazaret, Górę Tabor, Jerycho, Morze Martwe, Betlejem, Jerozolimę. Podróż w obie strony samolotem z/i do Lublina. Koszt 1750 zł plus 510 USD. Wyjazd przygotowuje lubelskie Biuro podróży EGERIA. Z uwagi na wcześniejszą konieczność rezerwacji miejsc w samolocie, proszę o zgłaszanie się zainteresowanych, nie później niż do 17 listopada br. na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc jest niestety ograniczona.

W poniedziałek,  16 października 2017 r. po raz pierwszy w Polsce, wszystkie dziewiętnaście Okręgowych Izb Radców Prawnych zawiązuje sieć ogólnopolską „Ośrodki Mediacji Radców Prawnych”.

środa, 11 październik 2017 13:58

II Ogólnopolskie Forum Młodych Radców Prawnych

W dniach 6-8 października br. w siedzibie izby warszawskiej odbyło się II Ogólnopolskie Forum Młodych Radców Prawnych.

Okręgową Izbę Radców Prawnych w Lublinie reprezentowały Katarzyna Sobolewska i Anna Suska.

Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, że podczas uroczystej Gali, która odbyła się w ramach XXVIII Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie otrzymała od Prezydenta Krzysztofa Żuka, wręczony osobiście Dziekanowi Rady Arkadiuszowi Berezie, Medal 700-lecia Miasta Lublin. Medal jest dowodem uznania za wkład i zaangażowanie w rozwój Miasta oraz zasługi na rzecz jego Mieszkańców.

czwartek, 05 październik 2017 10:14

Newsletter CCBEInfo # 65, wrzesień 2017 r.

W załączeniu publikujemy najnowszy newsletter CCBE.

poniedziałek, 02 październik 2017 11:00

Zaproszenie do korzystania z oferty klubu fitness SPORTSpark

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od 1 września br. oferta klubu fitness SPORTSpark dla Radców Prawnych i Aplikantów zrzeszonych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie zostaje wznowiona. Zapraszamy do korzystania z oferty klubu.